ISMÉT ÚJJÁSZÜLETETT A MÚLT EGY DARABJA

Csak egy gyors bejelentkezés: a múzeumban közben továbbra is tesszük a dolgunkat, fáradhatatlanul mentve, újítva fel a múlt elszürküléstől fenyegetett darabkáit, hogy amikor újra ellátogattok majd hozzánk (vagy épp szeptemberben az Arcadia rendezvényünkre), ismét egykori fényükben láthassátok azokat. )

A képeken és a videón például egy olyan gép feltámadását láthatjátok, amely az 1993-ban bezárt, előtte évtizedeken keresztül nagy népszerűségnek örvendő dunaújvárosi Vidámparkban élte fénykorát. Az első fotón, a 70-es években még helyi úttörők ünneplik a Wiilams gyönyörű 1958-as Turf Champ gépét a Vidámpark játéktermében. A többi képen már az időközben jócskán leromlott állapotú flipper dicsőséget újjászületését látjuk, szerelő mestereink szakértelmének köszönhetően.

Az 50-es évek lóversenyes flippergépeinek egyik kivételes darabja velünk együtt türelmetlenül várja a nyitást – reméljük, mielőbb újra találkozhatunk!