FLIPPERMÚZEUM KEDVEZMÉNYES NAPIJEGY (26 éves kor alatt és 62 év felett)

2.500Ft

Budapesti Flippermúzeum

Kedvezményes napijegy (26 év alatt és 62 év felett): 2500 ft

Budapest, 1137, Radnóti Miklós utca 18.

Kategória:

Leírás

A Flippermúzeum a világ vezető utazási site-ján, a Tripadvisor-ön gyakorlatilag megnyitása óta Magyarország legnépszerűbb múzeuma https://www.tripadvisor.co.hu/Attraction_Review-g274887-d6969659-Reviews-Budapest_Pinball_Museum-Budapest_Central_Hungary.html. A gyűjtemény összesen több mint 140 szabadjátékra állított, játszható géppel rendelkezik, az első hagyományos gépektől kezdve 1947-ből, valamint flipper elődökkel a XIX. századból, a modern flipperekig (valamint néhány népszerű játéktermi videójátékig). Európa legnagyobb folyamatosan nyitva tartó interaktív flipper kiállításaként a múzeum a világsajtó visszatérő szereplője (BBC, New York Times, Frankfurter Allgemeine Zeitung stb).

Minden gép, a világ első flippere is kipróbálható! A kisebb gyermekeket fellépőszékek segítik a játékban.

Kizárólag alkoholmentes büfénk széles üdítőital-kínálattal és lepénnyel várja a látogatókat.