KIEGÉSZÍTŐ JEGY GALÉRIA BÉRLÉSHEZ 4200 FT

4.200Ft

Flippermúzeum

KIEGÉSZÍTŐ JEGY GALÉRIA BÉRLÉSHEZ  500FT

Budapest, 1137, Radnóti Miklós utca 18.

Kategória:

Leírás

Ez a jegy a teremgalériánk bérlésének kiegészítő díja: ha a résztvevők száma meghaladja a 10 főt, ilyen 4200 forintos kiegészítő jegyeket tudsz váltani hozzá.

Galériánk bérlése  magánszemélyeknek és cégeknek 10 főig 45,000 forintba kerül a foglalás 3 órás időtartamára. (10 fő felett személyenként plusz 4200 forint.) A rendezvények itt, a kordonnal leválasztott galérián tarthatók meg. Akár üdítő, étel, torta is behozhatók, valamint pizza is rendelhető ide – mindezt a kényelmes moziszékekkel, flipperasztalokkal és vitrinnel, hűtővel, felszerelt, külön vécés emeleten tudjátok elfogyasztani. Az alkoholmentesség a teljes kiállítótér mellett erre a részre is kiterjed, szeszes italok tehát rendezvényre sem hozhatók be. A galéria körülbelül 15-20 fő számára kínál lehetőséget a szeparált ünneplésre és szórakozásra.

Foglalásokat és esetleges kérdéseiteket az info@flippermuzeum.hu címre várjuk. Várunk szeretettel!